Strona główna

Kategorie produktów


Bestsellery

Oxotrim

Najnowsze osiągnięcie prosto z USA – Oxotrim – pomoże Ci w odchudzaniu, dzięki równoczesnemu przyspieszaniu przemiany materii i zmniejszaniu apetytu.

Cena: 187.00
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Oxotrim
Opakowanie:
150 kapsułek

Opis produktu

Oxotrim to skuteczny i unikalny produkt, który robi ogromną karierę w Stanach Zjednoczonych. Wszystko za sprawą opatentowanej formuły skutecznych, potwierdzonych w wielu badaniach składników:

  • 7-Keto, występującego naturalnie w organizmie człowieka (hormonu DHEA wytwarzanego przez korę nadnerczy), który przyśpiesza metabolizm zwalniający wraz z wiekiem (jest to powód tycia po trzydziestce, mimo że ilości i kaloryczność posiłków nie zwiększa się). 
  • Advantra Z (citrus aurantium) potęgująca działanie 7-Keto i pomagająca rozbijać tłuszcz w organizmie w celu jego szybszego wydalenia. 
  • metabromina dająca delikatne uczucie euforii podobne do spożycia całej tabliczki czekolady! 
  • serotaina zmniejszająca apetyt oraz zwiększająca poziom serotoniny w organizmie – aby dieta nie psuła już nigdy więcej Twojego nastroju. 
  • wapń koralowy wzmacniający kości. 
  • taurynę działającą pobudzająco na Twój organizm, dającą siłę do ćwiczeń, pomagających w szybszym spalaniu kalorii i efektywniejszym odchudzaniu.

Oxotrim oferuje przyspieszenie utraty wagi nawet o 200% w porównaniu z dietami bez suplementacji, polepszając jednocześnie Twój nastrój oraz dodając energii, dzięki czemu odchudzanie staje się naprawdę łatwe i przyjemne!

Jak to działa?

7-keto to skrót od 3-acetyl-7-oxo-dehydroepiandosteronu substancji powstałej w trakcie przemian metabolicznych, działającej lepiej od efedryny i kofeiny. 7-keto przywraca pierwotną wydajność metabolizmu, zwalniającego wraz z wiekiem oraz na skutek błędów żywieniowych popełnianych przez każdego z nas – niesystematycznego jedzenia, stosowania głodówek, itd. 7-keto był testowany klinicznie. W badaniach udowodniono, że składnik ten pomaga chudnąć: od 6 kg do 22 kilogramów w ciągu 8 tygodni.

Sposób użycia

Stosuj 3 kapsułki produktu dziennie – najlepiej przed godziną 17.

Uwaga

Produktu nie powinny stosować osoby poniżej 18go roku życia. Nie zażywaj, jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności