Strona główna

Kategorie produktów


Bestsellery

Dietrine Carb Blocker

Dwie tabletki Dietrine dziennie sprawią, że Twój organizm będzie absorbował znacznie miej kalorii z tłuszczu oraz węglowodanów. Zamiast zamieniać je w dodatkowe kilogramy, będzie je spalał!

Cena: 242.67
  • Zapytaj o
Produkt chwilowo niedostępny
Dietrine Carb Blocker - pogromca węglowodanów
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:
Phase 2, chrom, wanad.

Opis produktu

  • Dietrine Carb Blocker redukuje ilość kalorii z tłuszczów oraz węglowodanów przyjmowanych przez organizm,
  • zatrzymuje wzrost tkanki tłuszczowej,
  • nie zawiera efedryny i innych stymulantów, które mogą być szkodliwe dla Twojego organizmu,
  • zawiera składnik o udowodnionym klinicznie działaniu: Phase 2 – substancję pozyskiwaną z białej fasoli, uważaną za jeden z najskuteczniejszych blokerów węglowodanów,
  • w pełni naturalny, bezpieczny i skuteczny,
  • nie wywołuje skutków ubocznych,
  • w połączeniu z dietą i ćwiczeniami znacznie przyspiesza i ułatwia odchudzanie.

Udowodniona skuteczność

Phase 2 został szczegółowo zbadany przez FDA (Food & Drug Administration), amerykańską instytucję, która dokładnie zanalizowała dane kliniczne dotyczące tego składnika, uznając go za pomocny w kontroli wagi oraz w połączeniu z dietą i ćwiczeniami zwiększający skuteczność odchudzania. Phase 2 to substancja pozyskiwana z białej fasoli podczas opatentowanego procesu. Po raz pierwszy wyselekcjonowana w 2006 roku.

Jak to działa?

Spożywane wraz z posiłkiem węglowodany przy udziale alfa-amylazy (enzymu produkowanego w trzustce) są rozbijane i przekształcane w skrobię. Część z nich jest spalana podczas aktywności fizycznej. Te, których nie udaje się wykorzystać, organizm zamienia w depozyt tłuszczu i przechowuje, zachowując na czas, kiedy będą mogły zostać zużyte. Dietrine Carb Blocker blokuje ten proces. Neutralizując enzym alfa-amylazę zapobiega konwersji wszystkich węglowodanów w łatwo magazynowany cukier. Dzięki temu zmniejsza ilość kalorii wchłanianych przez organizm, dochodzi do ich deficytu, co zmusza organizm do sięgania po zapasy tłuszczowe, a w konsekwencji prowadzi do utraty wagi.

Sposób użycia

2 tabletki dziennie przed posiłkiem, popijając szklanką wody.

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także

Kanały płatności