Strona główna

Kategorie produktów


Bestsellery

Restilen

Nie pozwól, by stres Cię zjadał kawałek po kawałku. Zadbaj o swoje dobre samopoczucie. Restilen to nowoczesny suplement diety, który pomoże Ci przywrócić równowagę. Sprawdź, jak działa!

Dostępny
Cena: 219.00
  • Zapytaj o
Opakowanie:
60 kapsułek
Skład:
Ekstrakt z skórki słodkiej pomarańczy (Citrus sinensis) [20% limonen] – Serenzo™; wodorotlenek magnezu – Aquamin™ Mg; otoczka kapsułki – hydroksypropylometyloceluloza; ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera) [5% witanolidów] – KSM-66®; ekstrakt z liści herbaty chińskiej (Camellia sinensis) [98% L-teaniny]; mieszanka ekstraktu ryżowego; amid kwasu nikotynowego (niacyna); ekstrakt z słupków szafranu (Crocus sativus) [0,4% krocyny, 0,4% szafranalu] – Saffr’Activ®; cyjanokobalamina (witamina B12); D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy); koncentrat soku z melona kantalupa (Cucumis melo) – SOD B Extramel®; monoazotan tiaminy (tiamina); ryboflawina; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6).

Opis produktu

  • Restilen to połączenie najlepszych naturalnych składników redukujących stres i napięcie,
  • Wykorzystuje takie substancje aktywne, jak: Serenzo™, KSM-66®, Saffr’Activ®, SOD B Extramel®, Aquamin™ Mg, ekstrakt z liści herbaty chińskiej, tiamina, ryboflawina, niacyna, witamina B6, witamina B12, kwas pantotenowy,
  • Wspiera utrzymanie dobrego nastroju,
  • Zmniejsza negatywne skutki ciągłego napięcia,
  • Pomaga efektywnie radzić sobie ze stresem, poprzez działanie adaptogenne,
  • Poprawia działanie układu nerwowego i wspomaga koncentrację,
  • Nie powoduje senności czy apatii,
  • Szybka i dyskretna wysyłka.

Czy Restilen to produkt dla Ciebie?

Trudno dziś znaleźć osobę, która byłaby wolna od nadmiernego stresu. Niestety żyjemy pod presją oraz narzekamy na brak czasu na regenerujący odpoczynek. W konsekwencji mierzymy się z przyspieszonym biciem serca, nadmierną potliwością, rozdrażnieniem i kłopotami ze snem. Zmęczenie sprawia, że częściej kłócimy się z innymi, cierpią na tym nasze bliskie relacje i życie prywatne.

Dodatkowo stres zwiększa u nas ryzyko rozwoju poważnych przewlekłych chorób takich jak: choroby serca czy wrzody żołądka. Niestety sprzyja także otyłości i nowotworom. Tak mocno negatywnie oddziałuje na nasz organizm, że nie funkcjonuje on w prawidłowy sposób.

Dlatego tak ważne jest, by skutecznie wzmacniać układ nerwowy oraz poprawiać zdolność organizmu do walki ze stresem. W tym niezastąpiony i niezwykle pomocny jest Restilen, który korzystnie wpływa na nastrój, zmniejsza zmęczenie i poprawia koncentrację.

Co zawiera Restilen?

Serenzo™ - ekstrakt ze skórki słodkiej pomarańczy wykorzystany w Restilen zawiera 20% limonenu. Jest to składnik odpowiedzialny za redukcję stresu poprzez ograniczenie hamowanie aktywności receptora odpowiedzialnego za powstanie odpowiedzi na stres, przez co pozwala zmniejszyć jego  negatywne objawy. Stabilizuje wewnętrzne działanie organizmu, przywracając równowagę. Ogranicza problemy żołądkowe towarzyszące sytuacjom stresowym, a także zmniejsza napięcie. Jego działanie, które zostało udowodnione w badaniach klinicznych.

KSM-66® - ekstrakt z witanii ospałej, znanej także jako ashwagandha. Zwiększa możliwości adaptacyjne organizmu oraz minimalizuje negatywne skutki stresu.  W badaniach klinicznych potwierdzono, że może prowadzić do obniżenia poziomu kortyzolu oraz ograniczać negatywne nawyki żywieniowe spowodowane nadmiernym stresem.

Saffr’Activ® - najwyżej jakości ekstrakt ze słupków szafranu, który korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną. Poprawia nastrój i zmniejsza negatywny wpływ stresu. Dba o dobrą jakość snu oraz sprzyja łatwości zasypiania.

SOD B Extramel® - koncentrat soku z melona kantalupa wzmacnia odpowiedź obronną organizmu. Działa ochronnie, minimalizując negatywny wpływ czynników stresogennych. Korzystnie wpływa na samopoczucie oraz dba o dobrą jakość snu.

Ekstrakt z liści herbaty chińskiej [98% L-teaniny] – zielona herbata pozwala na długo zachować wysoki poziom energii, co jest niezwykle ważne w przypadku okresów nasilonego wysiłku psychicznego. Dzięki temu możesz sprawniej pracować i szybciej się uczyć (nawet w najtrudniejszych warunkach i pod presją czasu), a codzienne obowiązki stają się dużo prostsze.

Kanały płatności