Strona główna

Kategorie produktów


Bestsellery

FAQ

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli w sekcji FAQ nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie napisz do nas lub zadzwoń na infolinię: (22) 219-79-06. Możesz również poszukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie na stronie naszego bloga.


W jaki sposób odbywa się wysyłka produktów?

Wszystkie zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich w zależności od wybranej przez klienta opcji wysyłki. Ponieważ cenimy dyskrecję, nasze paczki są wysyłane w taki sposób, że nikt poza Tobą nie będzie wiedział, co znajduje się w środku!

Jak długo będę oczekiwać na zamówiony produkt?

Przesyłki ekonomiczne na terenie Polski docierają zwykle do klientów w przeciągu 3–5 dni roboczych, czas oczekiwania na przesyłki priorytetowe to zwykle 1–3 dni robocze. Zamówienia zagraniczne są dostarczane w ciągu 10–14 dni roboczych. Przesyłka kurierska zapewnia dotarcie produktu do adresata maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych.

Czy oferujecie gwarancję na zamówione produkty?

Wybrane produkty oferowane w Nutrina.pl objęte są 90-dniową gwarancją. Jeżeli zakupiony produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, po prostu nam go odeślij (nawet jeżeli znaczna część jest już zużyta), a zwrócimy Ci pieniądze!*

Jakie są koszty dostawy?

  Przedpłata Za pobraniem
Zamówienia powyżej 300zł GRATIS! GRATIS!
Poczta polska - przesyłka ekonomiczna 7,00 zł 12,00 zł
Poczta polska - przesyłka priorytetowa 10,00 zł 15,00 zł
Przesyłka kurierska (1-2 dni) 25,00 zł 30,00 zł
Przesyłka zagraniczna 30,00 zł n/a

* - Zwrot pieniędzy tylko za pierwsze zamówienie. Tylko jedno zamówienie na osobę / domostwo / rodzinę będzie refundowane. Refundacja możliwa tylko przed upływem 90 dni od wysłania towaru do klienta. Wszystkie puste opakowania muszą być zwrócone, jeśli nie - pełny zwrot pieniędzy może nie być przyznany. Prosimy pamiętać, że jeśli otrzymacie Państwo potwierdzenie możliwości zwrotu towaru, opakowania muszą być zwrócone w przeciągu 30 dni. Brak spełnienia w/w warunków będzie skutkował uchyleniem gwarancji i odwołaniem zwrotu pieniędzy.

Witamy w Nutrina.pl! Tylko u nas znajdziesz skuteczne preparaty wspomagające odchudzanie najlepszych światowych producentów. Dzięki nim osiągniesz lepsze efekty niż te, które zapewni Ci sama dieta i ćwiczenia! Odchudzanie z supresentami apetytu może być dużo prostsze i przyjemniejsze. Zapraszamy również na bloga i do dyskusji o najmodniejszych dietach i sposobach odchudzania.

Kanały płatności